Polish English

Oferty pracy

W związku z ustawicznym rozwojem oraz poszerzaniem zakresu działalności poszukujemy osób do pracy i współpracy przy interesujących projektach.

Grafik - webdesigner

Szukamy kreatywnego grafika z praktyczną znajomością zagadnień użyteczności i RWD

Zadania

  • projektowanie stron internetowych
  • projektowanie internetowych materiałów reklamowych, w tym mailingu, banerów statycznych i animowanych oraz landing pages
  • optymalizacja materiałów/projektów we współpracy z programistami

Wymagania

  • wiedza i umiejętności Responsive Web Design poparte choć jednym projektem
  • znajomość zagadnień dotyczących użyteczności i dostępności stron internetowych i umiejętność ich zastosowania przy projektowaniu stron/procesów
  • znajomość narzędzi Photoshop (doskonała), Fireworks, Illustrator, Corel
  • znajomość HTML5, CSS będą dodatkowymi atutami
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura pracy
  • znajomość języka angielskiego

Programista Ruby on Rails

Stanowisko programisty Ruby on Rails.

Zadania

  • współtworzenie zaawansowanych i rozbudowanych aplikacji internetowych z użyciem technologii Ruby on Rails, jQuery i innych
  • udział w planowaniu i przeglądzie pracy zespołu
  • wkład w prace analityczne oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla poszczególnych zadań projektowych
  • propagacja wiedzy wśród członków zespołu

Wymagania

  • dobrej znajomości Ruby, Ruby on Rails,
  • dobrej znajomości javascript oraz biblioteki jQuery,
  • dobrej znajomości SQL w tym bardzo dobrej znajomości PostgreSql
  • znajomości GIT lub innego systemu kontroli wersji,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • samodzielności w działaniu,
  • otwartości na nowe technologie,
  • chęci samorozwoju,
  • odpowiedzialności za wykonywane zadania.
  • znajomość systemów Linux (administracja) mile widziana

Ci_girl