Polish English

MescalArt

W sztuce jedyne znaczenie ma człowiek

Jesteś wizażystką?

Nasza oferta skierowana jest również do ciebie, jeśli szukasz współpracy przy sesjach zdjęciowych, chcesz zaprezentować swoje dotychczasowe prace, skorzystaj z formularza współpracy i zgłoś się do nas.

Jesteś stylistką lub projektantem?

Chcesz zaprezentować swoje prace i ubrać w nie modeli i modelki? Prowadzisz swojego bloga o modzie i projektowaniu? Mamy również ofertę dla ciebie. Nie czekaj zgłoś się już teraz.

Jesteś fryzjerką lub fryzjerem?

Włosy nie stanowią dla ciebie tajemnicy? Chcesz stylizować włosy podczas sesji zdjęciowych? Złoś się do nas, mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę współpracy.

Zostań modelem lub modelką

Poszukujemy osób ładnych, brzydkich, niskich, wysokich, szczupłych, grubych, charakterystycznych i nijakich. Nie ma znaczenia płeć ani wiek ( również dzieci i młodzież za zgodą rodziców lub opiekuna prawnego ).

Jeśli chcesz zaistnieć w reklamie, filmie lub sieci wystarczy, że dasz sfotografować siebie. Nie obiecujemy natychmiastowej kariery, ale może to być pierwszy krok do niej. Nie oceniaj swojego wyglądu, pozwól aby zrobili to profesjonaliści.

Oferujemy przygotowanie do zdjęć, możliwość wykonania profesjonalnego portfolio, umieszczenie zdjęć w galeri MescalArt

Zapraszamy


Formularz współpracy

Jesteś fotografem?

Szukasz zleceń na sesje zdjęciowe modelek i modeli? Poszukujesz stylistów, projektantów, modeli? Rozpocznij współpracę z nami.Zmysłowe sesje

Piękno tkwi w oku patrzącego, lecz uszlachetnia je praca profesjonalnego fotografa z doskonałą modelką. Nie czekaj, zgłoś się do nas i zezwól emanować swojemu wdziękowi. Zmysłowe sesje fotograficzne i doświadczony fotograf czekają na Ciebie. Pozwól się odkryć by inni mogli odkryć naturalne piękno.